strona-glowna
Projekt domu Celesta Mini
114.1 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 120.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 235.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.2 m x 17.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2022 |
418 127 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 334.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 120.6 m² |
| KUBATURA | 937.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 158 m² |
| EP | 54.23 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| POKRYCIE DACHOWE | płytki dachowe CEDRAL |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe lub mineralne, deska elewacyjna f. CEDRAL |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: gładź szpachlowa i tynki dekoracyjne |
| WYŁAZ DACHOWY | firmy FAKRO |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 418 127 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 105 225 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 307 562 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 510 980 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 725 689 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
114.1 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
119.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
120.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
121.8 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
122.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
125.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
131.1 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.2 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
140.7 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
140.8 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153.2 m2
6
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
158.8 m2
6
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
117.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.5 m2
5
2
1
116.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.8 m2
5
2
1
117 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
117 m2
5
2
1
119.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.3 m2
5
2
1
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
122.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
122.6 m2
5
2
1
120.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
120.2 m2
5
2
1
116.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
116.3 m2
5
2
1
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.3 m2
5
2
1
117.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.6 m2
5
2
1
119.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.2 m2
5
2
1
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
118.3 m2
5
2
1
115.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.8 m2
5
2
1
121.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
121.8 m2
5
2
1
116.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
116.7 m2
5
2
1
119.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
119.6 m2
5
2
1
123.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
123.6 m2
5
2
1
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
118.3 m2
5
2
1
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
122.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.3 m2
5
2
1
124.4 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
5
3
1
120.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
120.3 m2
5
2
1
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.6 m2
5
2
1
116.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
116.6 m2
5
2
1
123 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
123 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
120.6 m2
5
2
1
120.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.9 m2
5
2
1
124.5 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
124.5 m2
5
3
1
124.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.7 m2
5
2
1
124.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
124.6 m2
5
2
1
123.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
123.9 m2
5
2
1
122.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
122.8 m2
5
2
1
115.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.7 m2
5
2
1
117.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
117.7 m2
5
2
1
125.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.6 m2
5
2
1
116.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.2 m2
5
2
1
121.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
121.7 m2
5
2
1
119.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
3
1
124.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
124.3 m2
5
2
1
115.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.9 m2
5
2
1