account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Monika Duolit (1715)
| Powierzchnia użytkowa: | 239.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 295 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 27 m x 17.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 10 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
562 713 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 633 zł
7 633 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Monika Duolit o łącznej powierzchni użytkowej 239,6 m² to idealna propozycja dla miłośników nowoczesnego designu, którzy szukają projektu bliźniaków połączonych garażem, gdzie design nie wymusza ustępstw na rzecz funkcjonalności.
Projekt bliźniaków połączonych garażem kierowany jest do tych, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania w architekturze, pozbawione jednak minimalistycznej, czy wręcz ascetycznej surowości. Choć więc bryła budynku kompozycyjnie nie stroni od najnowszych trendów (duże okna, zestawienie szkła i metalu na balkonach, stonowana kolorystyka), to przełamana jest akcentami, które ocieplają całość. Klasyczne, tradycyjne nawiązania można odnaleźć w dachu kopertowym czy wysuniętym poza obrys budynku okapie z drewnianą podbitką.
Projekt bliźniaków połączonych garażem Monika Duolit obejmuje dwa niezależne mieszkania z poddaszem użytkowym, stanowiące swoje lustrzane odbicia. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń z wyraźnym podziałem na przestrzeń reprezentacyjną (parter) i prywatną (piętro) sprawia, że komfortowo może tu mieszkać czteroosobowa rodzina.
Projekt bliźniaków połączonych garażem kierowany jest do tych, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania w architekturze, pozbawione jednak minimalistycznej, czy wręcz ascetycznej surowości. Choć więc bryła budynku kompozycyjnie nie stroni od najnowszych trendów (duże okna, zestawienie szkła i metalu na balkonach, stonowana kolorystyka), to przełamana jest akcentami, które ocieplają całość. Klasyczne, tradycyjne nawiązania można odnaleźć w dachu kopertowym czy wysuniętym poza obrys budynku okapie z drewnianą podbitką.
Projekt bliźniaków połączonych garażem Monika Duolit obejmuje dwa niezależne mieszkania z poddaszem użytkowym, stanowiące swoje lustrzane odbicia. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń z wyraźnym podziałem na przestrzeń reprezentacyjną (parter) i prywatną (piętro) sprawia, że komfortowo może tu mieszkać czteroosobowa rodzina.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: piętro
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 395 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 186.5 m² |
| KUBATURA | 1513.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 269 m² |
| EP | 66.72 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1100 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | gęstożebrowy TERIVA |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy TERMO ORGANIKA + boniowanie ze styropianu + deska elewacyjna CEDRAL. |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 562 713 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 135 515 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 390 727 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 656 300 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 934 382 zł |
Podobne projekty
Projekt domu Topaz Prima...
Projekt domu dwulokalowego, piętrowego, z garażem.
238 m2
10
6
2
7 633 zł z VAT
238 m2
10
6
2
Projekt domu Topaz Delta...
Projekt domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
237.6 m2
10
6
2
7 633 zł z VAT
237.6 m2
10
6
2






