PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 91.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 116.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 13.5 m x 16.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
286 679 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 154.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 79.6 m² |
| KUBATURA | 584.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 100 m² |
| EP | 58.7 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1400 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1200 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki , deska elewacyjna |
| PODMURÓWKA | tynk mozaikowy |
| WYŁAZ DACHOWY | firmy FAKRO |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 286 679 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 62 546 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 144 675 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 316 444 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 431 354 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
183.4 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 6 773 zł
257.9 m2
10
6
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 623 zł
257.9 m2
6
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 6 674 zł
91.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
91.9 m2
5
2
1
95.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
95.1 m2
5
2
1
87.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
87.2 m2
5
2
1
93.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
93.9 m2
5
2
1