account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Aron Bi Duo (1727)
| Powierzchnia użytkowa: | 178.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 195.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 12.7 m x 22 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 25.0° |
| Ilość pokoi: | 8 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 890 zł
4 890 zł
Cena dotyczy jednego segmentu. Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Lustrzane mieszkania (ok.90m2 p.u.) w klasycznej bryle miejskiej willi oferuje projekt piętrowego domu Aron Bi Duo, przeznaczony do zabudowy w granicy. Wśród koncepcji domów dwulokalowych wyróżniają go wejścia umieszczone w przeciwległych elewacjach budynku. Daje to poczucie większej prywatności i umożliwia wykorzystanie działek o różnej konfiguracji dostępu do drogi dojazdowej. Parter mieszkań dedykowano otwartej strefie dziennej; zamknięto tylko wiatrołap i łazienkę. Z pozostałej przestrzeni wydzielono ścianą hol z pojemną szafą i wygodnymi schodami. Dzięki temu trzy sypialnie i łazienka na piętrze to strefa ciszy i relaksu. Duże, przesuwne drzwi balkonowe oświetlają jadalnię i salon z różnych stron świata wpuszczając mnóstwo światła do położonej centralnie kuchni. Po zespoleniu budynku z lustrzanym odbiciem projektu domu Aron Bi Duo powstaje ujmująca prostotą, zwarta sylweta z czterospadowym dachem. Jej elegancję podkreślają symetrycznie rozłożone balkony nad wejściami i wysokie okna.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: piętro
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 251.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 121.3 m² |
| KUBATURA | 965.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 157 m² |
| EP | 58.16 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 14 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH |
docieplone Termo Organika TERMONIUM FASADA gr. 15cm / alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk silikonowy GOLD TO-TSG firmy TERMO ORGANIKA (kolory: TO-WH003/TO-WH002 i TO-PA023) |
| OKNA DACHOWE | VELUX |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: firmy gładź szpachlowa Elewacja: tynk silikonowy GOLD TO-TSG firmy TERMO ORGANIKA Podmurówka: płytki klinkierowe |
| WYŁAZ DACHOWY | firmy VELUX |






