account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Emma Max Duolit (1729)
| Powierzchnia użytkowa: | 257.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 323.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 29 m x 18 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 10 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2023 |
832 902 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 973 zł
7 973 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Emma Max Duolit, to dom jednorodzinny dwulokalowy. Prowadzący prosto do ogrodu duży taras, prosta, zwarta bryła, modne szarości ocieplone dodatkami w kojących barwach drewna – dom piętrowy z dachem dwuspadowym Emma Max Duolit to projekt stworzony z myślą o wieloosobowych rodzinach, które stawiają na duże, przestronne i komfortowe wnętrza.
W projekcie domu piętrowego z dachem dwuspadowym Emma Duolit na pierwszy plan wybija się prosta, pozbawiona niepotrzebnych naddatków i ornamentów bryła budynku. Dwupołaciowy dach bezokapowy, kwadratowe orynnowanie, rezygnacja z balkonów na piętrze sprawiają, że budynek ma bardzo zwartą formę. Nie jest jednak pozbawiony charakteru – stolarka okienna w ciepłych odcieniach drewna, wizualne odcięcie parteru od piętra za pomocą okładzin na elewacji (od frontu w kolorze jasnego drewna, od tyłu i na ścianach szczytowych – w modnych szarościach) to elementy, które dynamizują bryłę.
Wewnątrz komfortowo może żyć nawet pięcioosobowa rodzina, która na piętrze do dyspozycji ma aż cztery niezależne pokoje i dwie łazienki, a na parterze – tradycyjnie – wspólny salon z kuchnią oraz jeszcze jedną łazienkę. Wraz z dodatkowymi pomieszczeniami znajduje się tu aż 162,1 m² powierzchni użytkowej przypadającej na jedną rodzinę.
W projekcie domu piętrowego z dachem dwuspadowym Emma Duolit na pierwszy plan wybija się prosta, pozbawiona niepotrzebnych naddatków i ornamentów bryła budynku. Dwupołaciowy dach bezokapowy, kwadratowe orynnowanie, rezygnacja z balkonów na piętrze sprawiają, że budynek ma bardzo zwartą formę. Nie jest jednak pozbawiony charakteru – stolarka okienna w ciepłych odcieniach drewna, wizualne odcięcie parteru od piętra za pomocą okładzin na elewacji (od frontu w kolorze jasnego drewna, od tyłu i na ścianach szczytowych – w modnych szarościach) to elementy, które dynamizują bryłę.
Wewnątrz komfortowo może żyć nawet pięcioosobowa rodzina, która na piętrze do dyspozycji ma aż cztery niezależne pokoje i dwie łazienki, a na parterze – tradycyjnie – wspólny salon z kuchnią oraz jeszcze jedną łazienkę. Wraz z dodatkowymi pomieszczeniami znajduje się tu aż 162,1 m² powierzchni użytkowej przypadającej na jedną rodzinę.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: piętro
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 409.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 209.5 m² |
| KUBATURA | 1508.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.99 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 255 m² |
| EP | 54.7 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1400 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 20.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki, deska elewacyjna |
| WYŁAZ DACHOWY | firmy FAKRO |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: III kwartał 2023
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 832 902 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 183 219 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 430 675 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 916 351 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 1 263 578 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Emma Duolit
Projekt domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
183.4 m2
10
4
2
7 123 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Emma Max Duolit
Projekt domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
257.9 m2
10
6
0
7 973 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Emma Max...
Projekt domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
257.9 m2
6
2
7 024 zł z VAT







