Projekt domu Wiślan
100.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
100.9 m2
4
2
1
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 96 m² |
| Powierzchnia netto: | 136.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.2 m x 19 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
270 496 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 190.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 104.5 m² |
| KUBATURA | 610 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 166 m² |
| EP | 69.51 kWh/(m² rok) |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 132 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 34 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 108 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 11.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk na siatce |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 270 496 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 66 039 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 184 949 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 330 612 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 455 444 zł |
100.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
100.9 m2
4
2
1
91.6 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
91.6 m2
4
2
1
95.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.4 m2
4
2
1
92.1 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
92.1 m2
4
2
1
96.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
96.3 m2
4
2
1
93.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
93.5 m2
4
2
1
97.2 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97.2 m2
4
2
1
99.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.5 m2
4
2
1
92 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
92 m2
4
2
1
100.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
100.5 m2
4
2
1