account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Kubuś G1 (wer.tech.2) (1754)
| Powierzchnia użytkowa: | 76.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 100.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 23.3 m x 16.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy: | 167 107 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 990 zł
3 990 zł
Do tego projektu kosztorys kupisz 100 PLN taniej. Zapytaj naszego pracownika.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Projekt domu Kubuś G1 to pierwsza z parterowych propozycji Archetonu o powierzchni użytkowej do 80m2 z garażem. Powstał na bazie Kubusia - budynku na planie wydłużonego prostokąta z dwuspadowym, średnio stromym dachem. Obie wersje mieszczą kompaktowe, skromne, ale wygodne mieszkanie dla czteroosobowej rodziny: z otwartą strefą dzienną i z trzema sypialniami położonymi po drugiej stronie wejścia. Powierzchnię wykorzystano maksymalnie, włączając hol do salonu. Projekt domu Kubuś wydłużono, a z przedpokoju strefy nocnej wyprowadzono przejście do części gospodarczej. Łazienka została powiększona o powierzchnię kotłowni, która teraz znalazła się na tyłach garażu.
Prosta w konstrukcji bryła obu propozycji daje swobodę w wyborze pomysłu na wykończenie elewacji i charakteru architektury. W zależności od rodzaju użytych materiałów i standardu wykończenia projekt domu Kubuś G1 może być podstawą zarówno eleganckiej inwestycji prywatnej jak i ekonomicznego przedsięwzięcia komunalnego.
Prosta w konstrukcji bryła obu propozycji daje swobodę w wyborze pomysłu na wykończenie elewacji i charakteru architektury. W zależności od rodzaju użytych materiałów i standardu wykończenia projekt domu Kubuś G1 może być podstawą zarówno eleganckiej inwestycji prywatnej jak i ekonomicznego przedsięwzięcia komunalnego.
Rzuty
Rzut: parter
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 19.3 m2 | 19.3 m2 |
| 2. sypialnia | 12.2 m2 | 12.2 m2 |
| 3. sypialnia | 9.0 m2 | 9.0 m2 |
| 4. sypialnia | 9.0 m2 | 9.0 m2 |
| 5. kuchnia | 8.5 m2 | 8.5 m2 |
| 6. łazienka | 6.2 m2 | 6.2 m2 |
| 7. hol | 5.6 m2 | 5.6 m2 |
| 8. sień | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 9. hol | 2.5 m2 | 2.5 m2 |
| 10. korytarz | 1.1 m2 | 1.1 m2 |
| 11. kotłownia | 5.7 m2 | |
| 12. garaż | 18.4 m2 | |
| Razem | 76.1 m2 | 100.2 m2 |
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 147.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 127.3 m² |
| KUBATURA | 591.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.34 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 192 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 592 m³ |
| EP | 65.94 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termoorganika |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal. |
Szacunkowy koszt budowy
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 167 107 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 41 208 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 116 732 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 204 877 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 284 194 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Kubuś...
Projekt małego domu parterowego, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
74 m2
4
1
0
3 740 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Kubuś...
Projekt małego domu parterowego, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
74 m2
4
1
0
3 740 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Kubuś G1
Projekt małego domu parterowego, z dachem dwuspadowym i garażem.
76.1 m2
4
1
1
3 990 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Kubuś G1...
Projekt małego domu parterowego, z dachem dwuspadowym i garażem.
76.1 m2
4
1
1
3 990 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Kubuś G1
Projekt małego domu parterowego, z dachem dwuspadowym i garażem.
76.1 m2
4
1
1
3 990 zł z VAT
76.1 m2
4
1
1







