strona-glowna
Projekt domu Mikrus Meta
84.5 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 92.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 116.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 23.5 m x 19 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2024 |
393 218 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
Projekt domu Mikrus to funkcjonalny dom parterowy o powierzchni użytkowej 92,2 m², zaprojektowany z myślą o potrzebach czteroosobowej rodziny. Bryła oparta na prostej formie prostopadłościanu została urozmaicona wyrazistymi lukarnami na osi front–ogród. Wbudowany garaż jednostanowiskowy z zapleczem gospodarczym zapewnia dodatkową wygodę.
Największym atutem tego parterowego domu jednorodzinnego z garażem jest wysunięta z głównej bryły strefa dzienna, która stanowi serce domu. Od frontu podkreśla ją elegancka kamienna okładzina. Od strony ogrodu znajduje się wysokie przeszklenie w ścianie szczytowej salonu, które doświetla i otwiera przestrzeń, sprawiając, że ogród staje się integralną częścią domu. Centralnie usytuowany kominek tworzy przytulny klimat, a równocześnie wspomaga ogrzewanie.
Do wnętrza prowadzi obszerna sień z miejscem na dużą szafę, a za rogiem znajduje się dostęp do WC. Dom posiada czytelny podział na strefę dzienną i nocną, połączone korytarzem na szerokość budynku. W otwartej strefie dziennej mieści się salon z jadalnią i kuchnią, tworząc idealny układ do wspólnego spędzania czasu. W części nocnej zaplanowano trzy sypialnie o optymalnej powierzchni. Główna sypialnia posiada wnękę na szafę w zabudowie. Tuż obok do dyspozycji znajduje się wygodna łazienka z wanną. Rozbudowana część gospodarcza to kolejny atut projektu — poza garażem i przestronną kotłownią znajduje się tu również osobna pralnia.
Projekt Mikrus to propozycja dla rodzin, które szukają parterowego domu z garażem i dobrze zorganizowanym zapleczem gospodarczym. To idealny wybór dla inwestorów ceniących przemyślaną funkcjonalność przy powierzchni do 100 m².Dzięki nowoczesnej formie z wysokim przeszkleniem i lukarnami Mikrus wyróżnia się na tle innych domów parterowych — zarówno stylem, jak i komfortem.
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 25.0 m2 | 25.0 m2 |
| 2. pokój | 11.6 m2 | 11.6 m2 |
| 3. kuchnia | 9.8 m2 | 9.8 m2 |
| 4. pokój | 8.8 m2 | 8.8 m2 |
| 5. pokój | 8.8 m2 | 8.8 m2 |
| 6. przedpokój | 7.5 m2 | 7.5 m2 |
| 7. łazienka | 6.2 m2 | 6.2 m2 |
| 8. pralnia | 4.8 m2 | 4.8 m2 |
| 9. hol | 4.4 m2 | 4.4 m2 |
| 10. sień | 4.1 m2 | 4.1 m2 |
| 11. wc | 1.3 m2 | 1.3 m2 |
| 12. kotłownia | 6.4 m2 | |
| 13. garaż | 18.4 m2 | |
| Razem | 92.3 m2 | 117.1 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 146.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 146.7 m² |
| KUBATURA | 665.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 217 m² |
| EP | 68.79 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 333-F |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann - Vitocal 222-S - powietrze/woda w wersji split |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 393 218 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 94 761 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 260 304 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 469 788 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 653 521 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
84.5 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.1 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.4 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
91.1 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
91.1 m2
4
2
1
96.7 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
96.7 m2
4
2
1
92.2 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
92.2 m2
4
2
1
89.6 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
89.6 m2
4
2
1
95.4 m2
4
1
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
95.4 m2
4
1
1
90.1 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
90.1 m2
4
2
1
91.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
91.9 m2
4
2
1