account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
PROMOCJA -350 zł
Projekt domu Elza Solo (1781)
| Powierzchnia użytkowa: | 139.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 162.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.3 m x 19 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
4 690 zł
4 340 zł
Oszczędzasz 350 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
>Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Elza Solo jest skrojony na miarę potrzeb rodzin z dziećmi. Cztery pokoje na górnej kondygnacji oraz sypialnia i salon na parterze zapewniają nie tylko przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, ale dają też możliwość schowania się we własnych czterech ścianach, gdy inni domownicy zaczną przeszkadzać. Młode rodziny z dziećmi, które szukają dla siebie idealnego domu, zamiast dużych, otwartych przestrzeni częściej wybierają bardziej funkcjonalny rozkład pomieszczeń, gdzie nie brakuje miejsca na wspólne zabawy, a zarazem – każdy ma swój kąt. Właśnie z myślą o nich powstał projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Elza Solo o powierzchni 140 m². Jego serce bije w znajdującym się na parterze dużym salonie połączonym z kuchnią, a przedłużeniem tej przestrzeni w miesiącach letnich jest zadaszony taras. Dla gości na tej samej kondygnacji wygospodarowana jest sypialnia (która może być też sypialnią domowników lub np. gabinetem), ponadto do dyspozycji jest usytuowana tuż obok łazienka. W tym projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym położyliśmy nacisk na to, aby piętro było przestrzenią prywatną, do której wstęp mają tylko domownicy, dlatego oprócz czterech pokojów znajduje się tu też pralnia oraz przestronna łazienka.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 208.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 110.9 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 44 m² |
| KUBATURA | 526.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 114 m² |
| EP | 46 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| POKRYCIE DACHOWE | płytki dachowe CEDRAL |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| CENTRALNE OGRZEWANIE | kocioł gazowy firmy VIESSMANN, kocioł kondensacyjny z zamkniętą komora spalania, VITODENS 222 -F, z zasobnikiem i osprzętem, grzejniki: PURMO oraz łazienkowe i dekoracyjne |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy / Deski elewacyjne Cedral Click, szaro-brązowy C03 |
| IZOLACJA TERMICZNA DACHU | Termo Organika TERMONIUM PLUS dach-podłoga EPS 100 gr. 18cm + 8cm / alternatywnie płyta termPIR BT |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga gr. 8cm / alternatywnie płyta termPIR BT gr. 8cm |
| OKNA DACHOWE | Fakro, FTP-U4, rozmiar: 06 78x118, kołnierz ELV/ELJ |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYKOŃCZENIE | Podmurówka: Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| WYŁAZ DACHOWY | Fakro, FTP-U4, rozmiar: 06 78x118, kołnierz ELV/ELJ |
| KONSTRUKCJA STROPU | żelbetowa |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Elza Beta
Projekt dużego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
138 m2
6
3
2
4 740 zł z VAT
5 090 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
strona-glowna
Projekt domu Elza Oze
Nowoczesny projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
138.3 m2
6
3
2
4 740 zł z VAT
5 090 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
strona-glowna
Projekt domu Elza Hera Solo
Projekt dużego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
181.9 m2
7
2
0
4 740 zł z VAT
5 090 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
Podobne projekty
Projekt domu Marcepan
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
136.9 m2
6
2
0
4 340 zł z VAT
4 690 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
136.9 m2
6
2
0
Projekt domu Rezeda
Projekt dużego domu z poddaszem, z piwnicą bez garażu.
138.4 m2
6
3
0
4 740 zł z VAT
5 090 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
138.4 m2
6
3
0
Projekt domu Amanda
Projekt dużego domu z poddaszem, z dachem wielospadowym, bez garażu.
138.2 m2
6
3
0
3 740 zł z VAT
4 090 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
138.2 m2
6
3
0
Projekt domu Maryla
Projekt dużego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
139.6 m2
6
2
0
4 540 zł z VAT
4 890 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
139.6 m2
6
2
0
Projekt domu Modrzyk Max
Projekt dużego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
140.6 m2
6
3
0
4 540 zł z VAT
4 890 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
140.6 m2
6
3
0






