PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 100.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 182 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 15.7 m x 22.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 237.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 83.1 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 54 m² |
| KUBATURA | 734.6 m³ |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 7 m³ |
| EP | 53 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | styropian TERMONIUM FASADA TERMOORGANIKA gr. 15cm, alternatywnie płyta termPIR WS |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | Hörmann LPU z prowadzeniem niskim L |
| CENTRALNE OGRZEWANIE | Centralne ogrzewanie: kocioł gazowy firmy VIESSMANN model kocioł kondensacyjny z zamkniętą komora spalania, f. Viessmann model VITODENS 333 -F z zasobnikiem i osprzętem, grzejniki PURMO |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann Thermo65 wzór 750N w okleinie drewnopodobnej GoldenOak |
| ELEWACJA | tynk silikonowy GOLD TO-TSG firmy TERMO ORGANIKA Podmurówka: płytki klinkierowe |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Posadzka w piwnicy: płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – GOLD dach-podłoga gr. 8 cm alternatywnie płyta termPIR BT gr. 80 mm + płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – GOLD dach-podłoga gr. 5 cm |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Strop nad piwnicą: płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – GOLD dach-podłoga gr. 8 cm, Pod stropem płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – GOLD dach-podłoga gr. 6 cm / alternatywnie płyta termPIR BT Strop nad parterem: płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – GOLD dach-podłoga gr. 8 cm, Strop nad poddaszem: płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – GOLD dach-podłoga gr. 20 cm,+ gr. 10 cm nad jętkami / alternatywnie płyta termPIR BT |
| OKNA DACHOWE | FAKRO |
| SYSTEMY RYNNOWE | GALECO |
| WYŁAZ DACHOWY | FAKRO |
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
100.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
100.9 m2
4
2
1
96.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
96.3 m2
4
2
1
97.2 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97.2 m2
4
2
1
99.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.5 m2
4
2
1
105.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
105.3 m2
4
2
1
104.7 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
104.7 m2
4
2
1