account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Liszka Multi (1798)
| Powierzchnia użytkowa: | 78.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 125.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 5.6 m x 17.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 35.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 190 zł
4 190 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Liszka Multi – szczególy projektu
Liszka Multi to piętrowy dom, dla czteroosobowej rodziny, zaprojektowany na potrzeby zabudowy szeregowej. Komfortowo może w nim mieszkać rodzina 2+2, mając do dyspozycji 78.1 m² powierzchni użytkowej.
Parter domu zaaranżowano jako część wspólną – znajduje się w niej salon, kuchnia, wc, wiatrołap oraz schowek. Część prywatna znajduje się na piętrze – są tam trzy pokoje oraz duża (ponad 7 m²) łazienka. Dodatkowo do dyspozycji jest poddasze, które liczy niemal 39 m² – tak duży metraż pozwala wykorzystać tę przestrzeń na wiele sposobów – jako miejsce do pracy, pokój zabaw czy nawet domową siłownię.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: piętro
Rzut: strych
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 158.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 52.8 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 11 m² |
| KUBATURA | 429.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.95 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 55 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 3 m³ |
| EP | 62.57 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 5.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówka ceramiczna |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 333-F |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann - Vitocal 222-A - powietrze/woda w wersji monoblok |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | wełna mineralna 15cm |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 18 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 18 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 8 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann wzór ISOPRO Secur |
| ELEWACJA | rekomendujemy zaprawy, kleje firmy SICHER BAUTECHNIK. |
| IZOLACJA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | styropian TERMONIUM fasada gr. 15cm |
| IZOLACJA TERMICZNA DACHU | wełna mineralna 18cm |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,033 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,034 W/mK |
| OKNA DACHOWE | VELUX |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Liszka Multi
Projekt małego domu piętrowego, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
78.1 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Liszka Duolit
Projekt domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
152.5 m2
8
4
0
7 272 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Liszka Multi...
Projekt domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
156.2 m2
8
4
0
7 123 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Liszka G Multi...
Projekt dużego domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
166.1 m2
8
4
2
7 272 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Liszka 2 Multi...
Nowoczesny dom dwulokalowy do zabudowy szeregowej, piętrowy bez garażu.
178.7 m2
8
4
0
7 633 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Liszka Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, piętrowego.
76.2 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
76.2 m2
4
2
0






