Brak produktów
Projekt domu Mateo Sol (1804)
| Powierzchnia użytkowa: | 126.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 184.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.6 m x 17.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 890 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Bardzo ciekawą propozycją, wśród domów o średniej wielkości jest Mateo Sol. Charakteryzuje się nowoczesna bryłą z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem. Atutem projektu jest możliwość adaptacji wnętrza pod własne wymagania i potrzeby. Inwestorzy, którzy marzą o większym salonie mogą zlikwidować wnękę tarasu i tym samym zyskać dodatkową powierzchnię. Plan funkcjonalny zakłada również otwartą kuchnię oraz komfortową jadalnię. Na poddaszu zaplanowano aż cztery sypialnie, dużą łazienkę oraz osobną pralnię. Aby pomieszczenia zyskały jeszcze większą ilość światła dziennego zastosowano nowy zestaw montażowy VELUX DUO, który daje możliwość zainstalowania obok siebie dwóch okien dachowych. Uzyskujemy panoramiczny widok, elegancki wygląd, ale również oszczędność, gdyż pomieszczenia nie muszą być doświetlane światłem elektrycznym.
Rzuty
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 233.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 121.7 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 46 m² |
| KUBATURA | 812.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.85 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 200 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 14 m³ |
| EP | 60.79 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1300 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówka cementowa Brass |
| STROP | Vector firmy Konbet Poznań |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | Jawar |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viessmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM GAZOWYM | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | styropian Fasada GOLD Termoorganika |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika TERMOton Owczary |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika TERMOton Owczary |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika TERMOton P+W Owczary |
| WENTYLACJA | mechaniczna wentylacja mechaniczna ECOComfort |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | Eko-Bio |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | aluminiowe Aluron |
| ELEWACJA | kompletny system ociepleń TERMO ORGANIKA; podmurówka płytki elewacyjne |
| GRZEJNIKI | Purmo |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| IZOLACJA TERMICZNA - WYKOŃCZENIE | styropian Termoorganika |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| OKNA | aluminiowe Aluron |
| OKNA DACHOWE | zestaw VELUX DUO GLL, okna drewniane VELUX GLL, okna drewniano-poliuretanowe VELUX GLU |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | gładź szpachlowa firmy SICHER BAUTECHNIK |
| WYŁAZ DACHOWY | VELUX GVT 103 |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | wentylacja mechaniczna ECOComfort |
| KONSTRUKCJA STROPU | strop zespolony Vector Konbet |
| ZMIĘKCZACZ WODY | stacja uzdatniania wody Ecoperla Softower firmy KLARSAN |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Mateo Alfa
101.7 m2
5
2
1
strona-glowna
Projekt domu Mateo Alfa OZE
102.6 m2
5
2
1
strona-glowna
Projekt domu Mateo
124.9 m2
6
2
1
strona-glowna
Projekt domu Mateo Rex
126 m2
5
2
1
strona-glowna
Projekt domu Mateo Sol
126.3 m2
6
2
1
Podobne projekty
Projekt domu Malachit-2
129.5 m2
6
3
1
129.5 m2
6
3
1
Projekt domu Sybilla-2
123.5 m2
6
2
1
123.5 m2
6
2
1
Projekt domu Zoja
130.4 m2
6
3
1
130.4 m2
6
3
1
Projekt domu Kaja Lux
122.1 m2
6
2
1
122.1 m2
6
2
1
Projekt domu Saba Mała
128.2 m2
6
2
1
128.2 m2
6
2
1
Projekt domu Chaber Lux
123.1 m2
6
2
1
123.1 m2
6
2
1
Projekt domu Sonia Midi Lux
127.4 m2
6
2
1
127.4 m2
6
2
1
Projekt domu Sonia Midi
127.6 m2
6
2
1
127.6 m2
6
2
1
Projekt domu Pola Rex
128.5 m2
6
2
1
128.5 m2
6
2
1
Projekt domu Jelonek As
126.4 m2
6
2
1
126.4 m2
6
2
1
Projekt domu Ślężan Alter
123.8 m2
6
2
1
123.8 m2
6
2
1
Projekt domu Zoja Rex
124.4 m2
6
3
1
124.4 m2
6
3
1
Projekt domu Celesta Prima Lux
131.1 m2
6
2
1
131.1 m2
6
2
1
Projekt domu Zofia Rex
122.7 m2
6
3
1
122.7 m2
6
3
1
Projekt domu Majka Tura
129.3 m2
6
2
1
129.3 m2
6
2
1
Projekt domu Celesta Bona
131.2 m2
6
2
1
131.2 m2
6
2
1
Projekt domu Majka Puzon
125.2 m2
6
2
1
125.2 m2
6
2
1
Projekt domu Zoja Lux Grota
130.6 m2
6
3
1
130.6 m2
6
3
1
Projekt domu Mariola
125.1 m2
6
2
1
125.1 m2
6
2
1
Projekt domu Kaja Lux Grota
122.6 m2
6
2
1
122.6 m2
6
2
1
Projekt domu Ślężan
125.6 m2
6
2
1
125.6 m2
6
2
1
Projekt domu Kowalik Lux
128.4 m2
6
2
1
128.4 m2
6
2
1
Projekt domu Zoja Neo
125.2 m2
6
3
1
125.2 m2
6
3
1
Projekt domu Tarot
129.6 m2
6
2
1
129.6 m2
6
2
1
Projekt domu Zoltan
131.3 m2
6
3
1
131.3 m2
6
3
1
Projekt domu Winnik
122.4 m2
6
2
1
122.4 m2
6
2
1
Projekt domu Klara Mobil
129.2 m2
6
2
1
129.2 m2
6
2
1
Projekt domu Zoja Lux Eko
130.8 m2
6
3
1
130.8 m2
6
3
1
Projekt domu Zoltan Neo
122.3 m2
6
3
1
122.3 m2
6
3
1
Projekt domu Sandra
131.1 m2
6
3
1
131.1 m2
6
3
1
Projekt domu Marlena
128.2 m2
6
2
1
128.2 m2
6
2
1
Projekt domu Skarbek Polo
129.8 m2
6
2
1
129.8 m2
6
2
1
Projekt domu Mateo
124.9 m2
6
2
1
124.9 m2
6
2
1
Projekt domu Helena Rex
124.8 m2
6
3
1
124.8 m2
6
3
1
Projekt domu Emilia Grota Duo
127.7 m2
6
2
1
127.7 m2
6
2
1
Projekt domu Dominik Rex
123.3 m2
6
2
1
123.3 m2
6
2
1
Projekt domu Halina
125.6 m2
6
3
1
125.6 m2
6
3
1
Projekt domu Antares OZE
130.4 m2
6
3
1
130.4 m2
6
3
1






