PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 189.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 420.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 30.8 m x 20.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
833 681 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. kuchnia + jadalnia | 30.3 m2 | 30.3 m2 |
| 2. pokój dzienny | 28.6 m2 | 28.6 m2 |
| 3. aneks kominkowy | 15.7 m2 | 15.7 m2 |
| 4. pokój | 13.3 m2 | 13.3 m2 |
| 5. hol | 9.6 m2 | 9.6 m2 |
| 6. łazienka | 3.8 m2 | 3.8 m2 |
| 7. sień | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 8. spiżarka | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| 9. garaż | 42.6 m2 | |
| 10. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| Razem | 107.2 m2 | 152.9 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 655 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 204.2 m² |
| KUBATURA | 1680 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 343 m² |
| EP | 68.53 kWh/(m² rok) |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 200 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 25 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 171 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 22.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana mieszana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na paliwo stałe |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk szlachetny |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 833 681 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 203 537 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 570 021 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 1 018 963 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 1 403 702 zł |
184.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
184.7 m2
6
3
2
186.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
186.9 m2
6
3
2