strona-glowna
Projekt domu Dino Solo
78.8 m2
5
2
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 105.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 158.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.3 m x 16.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2024 |
357 446 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 208.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 104.1 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 42 m² |
| KUBATURA | 607 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 174 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 8 m³ |
| EP | 65.78 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1200 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 333-F |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann - Vitocal 222-A - powietrze/woda w wersji monoblok |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA / alternatywnie termPIR ETX |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy / Deski elewacyjne |
| IZOLACJA TERMICZNA DACHU | płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – TERMONIUM PLUS dach-podłoga, alternatywnie płyta termPIR BT |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika/ alternatywnie płyta termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR AL. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR AL lub termPIR ETX |
| OKNA DACHOWE | VELUX GZL 1051 MK10, GGU 1050 MK10 |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux GLV 103 |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 357 446 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 90 224 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 264 791 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 428 072 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 622 237 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
78.8 m2
5
2
0
79.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
105.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
117.2 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
213.4 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
104.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
104.3 m2
5
2
1
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
107.1 m2
5
2
1
103.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
103.9 m2
5
2
1
101.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.5 m2
5
2
1
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.7 m2
5
2
1
107.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
107.9 m2
5
2
1
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
107.1 m2
5
2
1
104.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
104.3 m2
5
2
1
105.6 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
105.6 m2
5
3
1
102.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102.4 m2
5
2
1
108.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
108.4 m2
5
2
1
105.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
105.1 m2
5
2
1
101.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
101.6 m2
5
2
1
109.1 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
109.1 m2
5
3
1
102 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102 m2
5
2
1
101.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
101.1 m2
5
2
1
110.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
110.7 m2
5
2
1
102.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
102.3 m2
5
2
1
103.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
103.2 m2
5
2
1
106.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.3 m2
5
2
1
108.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
108.9 m2
5
2
1
102.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
102.8 m2
5
2
1
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.7 m2
5
2
1
108.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
108.9 m2
5
2
1
110.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
110.2 m2
5
2
1
101.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.7 m2
5
2
1
110.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
110.2 m2
5
2
1
110.2 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
110.2 m2
5
3
1
106.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.4 m2
5
2
1
101.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
101.3 m2
5
2
1
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
107.1 m2
5
2
1
107.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
107.7 m2
5
2
1
101.3 m2
5
5
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
101.3 m2
5
5
1
106.8 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
106.8 m2
5
3
1
106.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.8 m2
5
2
1
106.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.9 m2
5
2
1
102.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102.6 m2
5
2
1