strona-glowna
Projekt domu Dino Solo
78.8 m2
5
2
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 117.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 158.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.3 m x 16.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
Projekt ten urzeka prostą formą, gdzie jedynym przełamaniem geometrycznej bryły budynku jest znajdujący się z boku garaż. Dom Dino Prima zaprojektowano na potrzeby dużych rodzin, które do dyspozycji mają aż 117,2 m².
Dino Prima to dom na rzucie prostokąta, na którego krótszym boku dobudowany jest jednostanowiskowy garaż. To jedyny element przełamujący prostą bryłę budynku z dwuspadowym dachem, pozbawioną lukarn, wykuszy czy balkonów. Jedynymi elementami, które mają potencjał dekoracyjny, jest rama z pergolą okalająca wejściowy taras. Na uwagę zasługują też szare i drewnopodobne akcenty na fasadzie, które nadają całości elegancji i ożywiają ten projekt.
Dom z garażem z boku Dino Prima ma aż 6 pokoi – na parterze znajduje się obszerny salon z kuchnią oraz gabinet, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego, a także kotłownia i toaleta. Na użytkowym poddaszu zmieściły się aż cztery pokoje, łazienka oraz garderoba. Tak duża ilość pomieszczeń sprawia, że Dino Prima idealnie sprawdzi się w przypadku wieloosobowych rodzin.
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 208.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 104.1 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 42 m² |
| KUBATURA | 554 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 174 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 8 m³ |
| EP | 64.55 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1200 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA / alternatywnie termPIR ETX |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy / Deski elewacyjne |
| IZOLACJA TERMICZNA DACHU | płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – TERMONIUM PLUS dach-podłoga, alternatywnie płyta termPIR BT |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika/ alternatywnie płyta termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR AL. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR AL lub termPIR ETX |
| OKNA DACHOWE | VELUX GZL 1051 MK10, GGU 1050 MK10 |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux GLV 103 |
78.8 m2
5
2
0
79.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
105.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
117.2 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
213.4 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
119.9 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
119.9 m2
6
2
1
121.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
121.3 m2
6
2
1
115.7 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.7 m2
6
2
1
122.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.1 m2
6
2
1
117.3 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.3 m2
6
3
1
113.5 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
113.5 m2
6
3
1
117.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.1 m2
6
2
1
113.5 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
113.5 m2
6
3
1
115.1 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
115.1 m2
6
3
1
114.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.4 m2
6
3
1
121.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
121.3 m2
6
2
1
120.3 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
120.3 m2
6
3
1
117.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
117.6 m2
6
2
1
119.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
119.1 m2
6
2
1
114.5 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.5 m2
6
3
1
114.7 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.7 m2
6
3
1
114.2 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
114.2 m2
6
3
1
114 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114 m2
6
2
1