strona-glowna
Projekt domu Jadzia Atu
147.1 m2
6
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 147.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 177.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.9 m x 20.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2025 |
503 906 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Głęboki, przyczółkowy okap dwuspadowego dachu, kryjący balkony w ścianach szczytowych i drewniane detale zwracają uwagę na potencjał projektu domu Jadzia Atu jako propozycji dla mało zurbanizowanych terenów górskich i nie tylko. Wejście ulokowane w krótszej elewacji prowadzi do komfortowego rozkładu pomieszczeń, z dodatkowym pokojem na parterze ale bez dostępu do garażu. Układ konstrukcyjny Jadzi Atu nie zamyka rygorystycznie pokoju dziennego, a jedynie zarysowuje podziały funkcji w oparciu o dwa ryzality: ze schodami i z jadalnią. W dachu zwieńczone są lukarnami, a na parterze akcentują środek rzutu z otwartym holem. Stąd ruch kierowany jest na poddasze z czterema pokojami i łazienką. Główna sypialnia ma prywatną łazienkę i garderobę. Przykrycie tarasu ogrodowego narożną pergolą, duże przeszklenie jadalni i narożne okno wygodnej kuchni ze spiżarnią wprowadzają do tradycyjnej bryły projektu domu Jadzia Atu elementy nowoczesnej stylistyki.
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny z jadalnią | 35.7 m2 | 35.7 m2 |
| 2. kuchnia | 13.3 m2 | 13.3 m2 |
| 3. spiżarka | 2.2 m2 | 2.2 m2 |
| 4. hol | 9.1 m2 | 9.1 m2 |
| 5. pokój | 12.4 m2 | 12.4 m2 |
| 6. łazienka | 3.8 m2 | 3.8 m2 |
| 7. pomieszczenie gospodarcze | 3.6 m2 | |
| 8. sień | 2.6 m2 | 2.6 m2 |
| 9. schowek | 6.1 m2 | |
| 10. klatka schodowa | 3.5 m2 | |
| Razem | 78.92 m2 | 92.09 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 238.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 112.7 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 132 m² |
| KUBATURA | 755.9 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.87 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 224 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 14 m³ |
| EP | 57.79 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 11.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówka ceramiczna |
| STROP | nad parterem: żelbetowy, nad poddaszem: drewniany |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | pompa ciepła |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA GAZOWEGO | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA / alternatywnie termPIR ETX |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika Porotherm |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika Porotherm |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika Porotherm |
| WENTYLACJA | mechaniczna Thessla Green |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann Thermo65 wzór 010 z naświetlem bocznym |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| IZOLACJA TERMICZNA DACHU | wełna mineralna |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika/ alternatywnie płyta termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR AL. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR AL lub termPIR ETX |
| OKNA DACHOWE | Velux GGL 1061B, świetlik tunelowy TWF/TLF |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | gładź szpachlowa |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux GVT 103 |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Thessla Green |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 503 906 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 126 144 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 366 053 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 607 764 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 869 959 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
147.1 m2
6
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
151.9 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
151.9 m2
6
3
0
148.6 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
148.6 m2
6
3
0
148.5 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
148.5 m2
6
3
0
149.6 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
149.6 m2
6
3
0
150.8 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
150.8 m2
6
2
0
150 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150 m2
6
3
0