strona-glowna
Projekt domu Kwadra Meta
84.9 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 032 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 94.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 99.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.5 m x 18.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 25.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
Projekt domu Kwadra Bobo powstał z myślą o inwestorach poszukujących optymalnego domu parterowego na ekonomicznym rzucie – bez garażu. Na 94,2 m² zaplanowano przemyślany, 4-pokojowy układ, który łączy codzienny komfort z elegancją zamkniętą w prostej bryle, zwieńczonej stylowym dachem czterospadowym.
Reprezentacyjny charakter budynku podkreśla centralnie umieszczone wejście, osłonięte we wnęce, które nadaje bryle głębi. Narożne przeszklenia w strefie dziennej optycznie ją powiększają i harmonijnie łączą wnętrze z ogrodem. W części nocnej zastosowano zróżnicowane metraże sypialni co dodaje możliwości.
Dom podzielono na dwie wyraźne strefy, połączone centralnym węzłem komunikacyjnym. Po lewej stronie od wejścia mieści się przestronna część dzienna – otwarty salon z kuchnią, stanowiący serce domu i miejsce codziennych spotkań. Z holu dostępna jest również praktyczna kotłownia z przestrzenią gospodardczą. Strefa prywatna obejmuje trzy ustawne sypialnie oraz dwie łazienki – główną i dodatkową – które zapewniają wygodę wszystkim domownikom. Od strony ogrodu zaplanowano dwie sypialnie różnej wielkości, natomiast trzecia, usytuowana przy wejściu, świetnie sprawdzi się również jako domowe biuro lub pokój gościnny.
Projekt Kwadra Bobo to idealna propozycja dla osób poszukujących parterowego domu o kompaktowym metrażu. Polecany dla rodzin, które cenią funkcjonalność, naturalne światło i przemyślaną architekturę, bez garażu, ale z maksymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni i dbałością o każdy szczegół.
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. wiatrołap | 4.7 m2 | 4.7 m2 |
| 2. hol | 8.4 m2 | 8.4 m2 |
| 3. kuchnia | 9.7 m2 | 9.7 m2 |
| 4. salon | 27.7 m2 | 27.7 m2 |
| 5. łazienka | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 6. łazienka | 5.3 m2 | 5.3 m2 |
| 7. pokój | 9.9 m2 | 9.9 m2 |
| 8. pokój | 14.1 m2 | 14.1 m2 |
| 9. pokój | 10.9 m2 | 10.9 m2 |
| 10. kotłownia + pralnia | 5.2 m2 | 5.2 m2 |
| Razem | 99.34 m2 | 99.34 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 124.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 124.4 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 39 m² |
| KUBATURA | 417.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.32 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 188 m² |
| EP | 69.87 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1100 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówka |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz / pompa ciepła |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 333-F |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann - Vitocal 222-A - powietrze/woda w wersji monoblok |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA / alternatywnie termPIR ETX |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Thessla Green |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | Eko-Bio |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann - seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hormann: drzwi zewnętrzne ThermoSafe wzór 568 |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika/ alternatywnie płyta termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR AL. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR AL lub termPIR ETX |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | Fakro WLI 54x83 |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Thessla Green |
| KONSTRUKCJA STROPU | dolny pas wiązarów MITEK |
84.9 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 032 zł
94.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.3 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.3 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
103.3 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.3 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
109.1 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
119.9 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
129.2 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
94.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
94.5 m2
4
2
0
90.7 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.7 m2
4
2
0
91.7 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
91.7 m2
4
2
0
96.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
96.6 m2
4
2
0
89.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
89.3 m2
4
2
0
95.8 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
95.8 m2
4
2
0
97.1 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
97.1 m2
4
1
0
96 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
96 m2
4
2
0
92.9 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.9 m2
4
2
0
92.9 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.9 m2
4
1
0
93.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.1 m2
4
2
0
92.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.6 m2
4
2
0
95.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
95.5 m2
4
2
0
92.9 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.9 m2
4
2
0
93.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.2 m2
4
2
0
93.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.5 m2
4
2
0
98.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
98.6 m2
4
2
0
89.7 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
89.7 m2
4
2
0
98.9 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
98.9 m2
4
2
0