account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Dino Solo (1920)
| Powierzchnia użytkowa: | 78.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 101.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.3 m x 16.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na I kwartał 2025 |
290 891 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 990 zł
3 990 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 139.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 69.5 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 41 m² |
| KUBATURA | 373.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.91 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 115 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 4 m³ |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM GAZOWYM | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR ETX |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Heatpex |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann Thermo65 730B |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| IZOLACJA PRZECIWWILGOCIOWA ŚCIANY FUNDAMENTOWEJ - PIONOWA | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika/ alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA DACHU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL |
| OGRZEWANIE PODŁOGOWE | Purmo Cleverfit |
| OKNA DACHOWE | Velux |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Heatpex |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: I kwartał 2025
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 290 891 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 70 685 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 196 590 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 345 375 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 487 480 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Dino Solo
Projekt małego domu piętrowego, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
78.8 m2
5
2
0
3 990 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Dino Sol
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
79.3 m2
5
2
1
4 390 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Dino Alter
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Dino Prima
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
117.2 m2
6
2
1
4 490 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Dino Duolit
Projekt domu dwulokalowego, z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
213.4 m2
10
4
2
7 633 zł z VAT






