account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Liszka Duo (1924)
| Powierzchnia użytkowa: | 76.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 123.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 9.8 m x 17.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 35.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 190 zł
4 190 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: piętro
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 161 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 53.7 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 11 m² |
| KUBATURA | 436.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 56 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 3 m³ |
| EP | 69.4 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1900 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2300 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 5.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | blacha na rąbek stojący |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM GAZOWYM | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR ETX |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 8 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann - ThermoSafe wzór 189 z naświetlem bocznym |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| GRZEJNIKI | Purmo |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika/ alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL lub termPIR ETX |
| OGRZEWANIE PODŁOGOWE | Purmo Cleverfit |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Liszka Multi
Projekt małego domu piętrowego, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
78.1 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Liszka Duolit
Projekt domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
152.5 m2
8
4
0
7 272 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Liszka Multi...
Projekt domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
156.2 m2
8
4
0
7 123 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Liszka G Multi...
Projekt dużego domu dwulokalowego, piętrowego, z dachem dwuspadowym.
166.1 m2
8
4
2
7 272 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Liszka 2 Multi...
Nowoczesny dom dwulokalowy do zabudowy szeregowej, piętrowy bez garażu.
178.7 m2
8
4
0
7 633 zł z VAT






