Brak produktów
Projekt domu Aris Luna (1928)
| Powierzchnia użytkowa: | 93.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 97.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.2 m x 15.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na I kwartał 2025 |
283 739 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 28.1 m2 | 28.1 m2 |
| 2. kuchnia | 8.5 m2 | 8.5 m2 |
| 3. spiżarnia | 1.4 m2 | 1.4 m2 |
| 4. łazienka | 3.0 m2 | 3.0 m2 |
| 5. hol | 8.5 m2 | 8.5 m2 |
| 6. sień | 4.2 m2 | 4.2 m2 |
| 7. łazienka | 7.0 m2 | 7.0 m2 |
| 8. sypialnia | 10.1 m2 | 10.1 m2 |
| 9. garderoba | 1.5 m2 | 1.5 m2 |
| 10. pokój | 12.0 m2 | 12.0 m2 |
| 11. pokój | 9.2 m2 | 9.2 m2 |
| 12. kotłownia + pralnia | 4.1 m2 | |
| Razem | 93.23 m2 | 97.29 m2 |
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 121 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 121 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 56 m² |
| KUBATURA | 525.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 5.85 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 138 m² |
| EP | 66.88 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1200 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| POKRYCIE DACHOWE | blacha na rąbek stojący modułowa |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM GAZOWYM | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR ETX |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Thessla Green |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann ISOPRO wzór IP 015 z naświetlem bocznym |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika/ alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL lub termPIR ETX |
| OKNA | FAKRO INNOVIEW |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | FAKRO WLI |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Thessla Green |
| KONSTRUKCJA STROPU | dolny pas wiązarów Mitek |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 283 739 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 66 175 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 172 641 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 335 376 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 456 380 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Aris Beta
92.9 m2
4
1
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
strona-glowna
Projekt domu Aris Beta Pik
92.9 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
strona-glowna
Projekt domu Aris Oze
93.1 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
strona-glowna
Projekt domu Aris Luna
93.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
strona-glowna
Projekt domu Aris Beta Luna
93.5 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
strona-glowna
Projekt domu Aris Sto
98.9 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
strona-glowna
Projekt domu Aris Beta Bobo
99.3 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
strona-glowna
Projekt domu Aris Beta Duolit
185.8 m2
8
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 6 433 zł
Podobne projekty
Projekt domu Kruszyna
94.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
94.5 m2
4
2
0
Projekt domu Modrzyk Deo
90.7 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.7 m2
4
2
0
Projekt domu Modrzyk Solis
91.7 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
91.7 m2
4
2
0
Projekt domu Zuza
88.6 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
88.6 m2
4
1
0
Projekt domu Lena Bobo
96.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
96.6 m2
4
2
0
Projekt domu Bolek
89.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
89.3 m2
4
2
0
Projekt domu Domino Rex
95.8 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
95.8 m2
4
2
0
Projekt domu Amadej Piano
97.1 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
97.1 m2
4
1
0
Projekt domu Janek
96 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
96 m2
4
2
0
Projekt domu Aris
92.9 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.9 m2
4
2
0
Projekt domu Aris Beta
92.9 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.9 m2
4
1
0
Projekt domu Aris Oze
93.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.1 m2
4
2
0
Projekt domu Lena Beta
92.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.6 m2
4
2
0
Projekt domu Anita Alfa Prima
88.5 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
88.5 m2
4
1
0
Projekt domu Kwadra Bobo
94.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
94.2 m2
4
2
0
Projekt domu Olga Sto
95.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
95.5 m2
4
2
0
Projekt domu Felek Bobo
89 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
89 m2
4
1
0
Projekt domu Aris Beta Pik
92.9 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.9 m2
4
2
0
Projekt domu Aris Beta Luna
93.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.5 m2
4
2
0
Projekt domu Janek Bobo
89.7 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
89.7 m2
4
2
0






