NOWOŚĆ
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 112.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 147.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 10.7 m x 19.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 35.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 942 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 188.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 69.9 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 13 m² |
| KUBATURA | 583.9 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 10.38 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 72 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 7 m³ |
| EP | 54.24 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1300 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1200 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 6.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | zintegrowany system dachowo-rynnowy DACHRYNNA z panelem na rąbek modułowy GRIN MOD firmy Galeco |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| OKNA DACHOWE | Velux GGL, GPL |
| SYSTEMY RYNNOWE | zintegrowany system dachowo-rynnowy DACHRYNNA z panelem na rąbek modułowy GRIN MOD firmy Galeco |