strona-glowna
Projekt domu Lena Beta
92.6 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 106.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 111.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.6 m x 18.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2025 |
383 218 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. wiatrołap | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 2. hol | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| 3. garderoba | 1.0 m2 | 1.0 m2 |
| 4. łazienka | 2.9 m2 | 2.9 m2 |
| 5. pokój dzienny | 26.9 m2 | 26.9 m2 |
| 6. kuchnia | 9.0 m2 | 9.0 m2 |
| 7. spiżarnia | 2.5 m2 | 2.5 m2 |
| 8. sypialnia | 13.5 m2 | 13.5 m2 |
| 9. pokój | 11.8 m2 | 11.8 m2 |
| 10. pokój | 10.6 m2 | 10.6 m2 |
| 11. gabinet | 9.6 m2 | 9.6 m2 |
| 12. przedpokój | 7.8 m2 | 7.8 m2 |
| 13. łazienka | 5.6 m2 | 5.6 m2 |
| 14. kotłownia | 4.9 m2 | |
| Razem | 106.83 m2 | 111.71 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 139.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 139.4 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 42 m² |
| KUBATURA | 659.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.86 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 222 m² |
| EP | 64.5 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1400 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1300 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| POKRYCIE DACHOWE | blacha na rąbek stojący modułowa |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR ETX |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbat Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Heatpex Aria |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | Eko-Bio |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hormann - drzwi wewnetrzne seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hormann - drzwi zewnętrzne ThermoSafe z naświetlem bocznym, wzór 568 |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika/ alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL lub termPIR ETX |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie Gór-Stal płyta izolacyjna termPIR AL lub termPIR ETX |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux GVT 103 |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Heatpex Aria |
| KONSTRUKCJA STROPU | dolny pas wiązarów MITEK |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 383 218 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 86 686 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 214 618 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 421 917 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 597 836 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
92.6 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
96.6 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
106.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
110.4 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
111.6 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
111.6 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
103.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.8 m2
5
2
0
111.6 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
111.6 m2
5
2
0
110.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
110.4 m2
5
2
0
109.1 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
109.1 m2
5
2
0
106.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
106.8 m2
5
2
0