NOWOŚĆ
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 119.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 149.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 14.7 m x 18.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 25.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 942 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. przedpokój | 6.4 m2 | 6.4 m2 |
| 2. pokój | 11.8 m2 | 11.8 m2 |
| 3. sypialnia | 12.8 m2 | 12.8 m2 |
| 4. pokój | 11.0 m2 | 11.0 m2 |
| 5. łazienka | 7.0 m2 | 7.0 m2 |
| 6. klatka schodowa | 1.9 m2 | |
| 7. przedpokój | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 8. gabinet | 9.0 m2 | 9.0 m2 |
| 9. pralnia | 3.9 m2 | 3.9 m2 |
| 10. łazienka | 4.4 m2 | 4.4 m2 |
| Razem | 69.55 m2 | 71.46 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 190 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 100.4 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 39 m² |
| KUBATURA | 679.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.66 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 149 m² |
| EP | 69.98 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1100 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówka |
| STROP | nad parterem: żelbetowy, nad piętrem: drewniany - dolny pas kratownic |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Thessla Green |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | Eko-Bio |
| BRAMA GARAŻOWA | Hörmann LPU 42 z przetłoczeniami M |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann IsoPro wzór 015 z naświetlem bocznym |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | Fakro WLI |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Thessla Green |
| KONSTRUKCJA STROPU | żelbetowy, dolny pas wiązarów MITEK |
130.9 m2
4
3
1
131.1 m2
5
3
1
137.2 m2
5
3
2
262.4 m2
8
6
2
119.8 m2
5
2
1
119.8 m2
5
2
1
116 m2
5
2
1
116 m2
5
2
1
119 m2
5
3
1
119 m2
5
3
1
118.8 m2
5
3
1
118.8 m2
5
3
1
115.8 m2
5
2
1
115.8 m2
5
2
1
123.1 m2
5
2
1
123.1 m2
5
2
1