NOWOŚĆ
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 123.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 147.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 11.2 m x 21 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 25.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 592 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 186.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 93.4 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 21 m² |
| KUBATURA | 734.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.73 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 112 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 9 m³ |
| EP | 45.93 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1100 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 13 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | Zintegrowany system - dachowo rynnowy DACHRYNNA z panelem na rąbek modułowy GRIN MOD |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Heatpex Aria |
| SYSTEMY RYNNOWE | Zintegrowany system - dachowo rynnowy DACHRYNNA z panelem na rąbek modułowy GRIN MOD |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux GVT 103 |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Heatpex Aria |
103.7 m2
5
2
1
116 m2
5
2
1
131 m2
5
2
1
261.9 m2
10
4
2
119.8 m2
5
2
1
119.8 m2
5
2
1
119 m2
5
3
1
119 m2
5
3
1
118.8 m2
5
3
1
118.8 m2
5
3
1
119.4 m2
5
3
1
119.4 m2
5
3
1