strona-glowna
Projekt domu Drops G1
79.4 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 93.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 120.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.1 m x 15.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 162.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 81.5 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 29 m² |
| KUBATURA | 532.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.96 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 111 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 9 m³ |
| EP | 53.11 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1200 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1100 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 11.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| POKRYCIE DACHOWE | Zintegrowany system - dachowo rynnowy DACHRYNNA z panelem na rąbek modułowy GRIN |
| STROP | nad parterem: żelbetowy, nad poddaszem: drewniany |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Heatpex Aria |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | Eko-Bio |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann ThermoSafe wzór 680 |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy, okładzina drewniana i i blacha na rąbek modułowy GRIN |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | TERMONIUM fundament firmy Termo Organika |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| OKNA DACHOWE | Velux GLL i GLU |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| SYSTEMY RYNNOWE | Zintegrowany system - dachowo rynnowy DACHRYNNA z panelem na rąbek modułowy GRIN |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux GVT |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Heatpex Aria |
79.4 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
80.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
82 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.2 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
93.2 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
103.7 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 512 zł
103.7 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 512 zł
93.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
93.8 m2
5
2
0
97.9 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
97.9 m2
5
2
0
89.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
89.8 m2
5
2
0
93.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.8 m2
5
2
0
91.1 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
91.1 m2
5
2
0
94.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
94.4 m2
5
2
0
97.9 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
97.9 m2
5
2
0
90.6 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.6 m2
5
2
0
95.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
95.5 m2
5
2
0
93.2 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
93.2 m2
5
2
0