Brak produktów
Projekt domu Mateo Beta (1968)
| Powierzchnia użytkowa: | 95.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 149.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.9 m x 17.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 592 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 189.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 95.8 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 36 m² |
| KUBATURA | 592.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.72 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 150 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 7 m³ |
| EP | 52.33 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 1.5000 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 1.2000 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| POKRYCIE DACHOWE | blacha na rąbek stojący modułowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | gazowy Viessmann |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Heatpex Aria |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | Eko-Bio |
| BRAMA GARAŻOWA | Hörmann, LPU 42 M |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann - seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann, ThermoSafe wzór 862 z naświetlem bocznym |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| OKNA | FAKRO INNOVIEW |
| OKNA DACHOWE | FAKRO GREENVIEW |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | FAKRO WGI |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Heatpex Aria |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Mateo Alfa
101.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
strona-glowna
Projekt domu Mateo Alfa OZE
102.6 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
strona-glowna
Projekt domu Mateo
124.9 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
strona-glowna
Projekt domu Mateo Rex
126 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
strona-glowna
Projekt domu Mateo Sol
126.3 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Podobne projekty
Projekt domu Krab
92.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.9 m2
5
2
1
Projekt domu Spinka
95.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.2 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Z Piwnicą
97.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
97.9 m2
5
2
1
Projekt domu Smyk-2 Duo
91.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
91.9 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Duo
99.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
99.3 m2
5
2
1
Projekt domu Czaruś Duo
97.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97.7 m2
5
2
1
Projekt domu Tomir Lux
92.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
92.8 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa Neo
100.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
100.8 m2
5
2
1
Projekt domu Zojka Nano
96.8 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
96.8 m2
5
3
1
Projekt domu Sambor Neo
93.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
93.3 m2
5
2
1
Projekt domu Lila Duo
95.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
95.1 m2
5
2
1
Projekt domu Nadar Bobo
98.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
98.2 m2
5
2
1
Projekt domu Lila Prima Duo
93.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
93.9 m2
5
2
1
Projekt domu Liana
99.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.8 m2
5
2
1
Projekt domu Emma Duo
91.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
91.7 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Oze
100.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
100.9 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Sto Duo
99.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
99.6 m2
5
2
1
Projekt domu Ara 128
99.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.5 m2
5
2
1






