Brak produktów
Projekt domu Adela Rex (1969)
| Powierzchnia użytkowa: | 130.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 168.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.2 m x 23.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 752 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. hol | 4.4 m2 | 4.4 m2 |
| 2. sień | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 3. przedpokój | 13.2 m2 | 13.2 m2 |
| 4. kuchnia | 11.5 m2 | 11.5 m2 |
| 5. spiżarnia | 2.5 m2 | 2.5 m2 |
| 6. garderoba | 4.7 m2 | 4.7 m2 |
| 7. pokój dzienny | 36.6 m2 | 36.6 m2 |
| 8. pokój | 12.7 m2 | 12.7 m2 |
| 9. sypialnia | 14.4 m2 | 14.4 m2 |
| 10. pokój | 10.0 m2 | 10.0 m2 |
| 11. gabinet | 8.1 m2 | 8.1 m2 |
| 12. łazienka | 2.6 m2 | 2.6 m2 |
| 13. łazienka | 6.1 m2 | 6.1 m2 |
| 14. kotłownia | 6.0 m2 | |
| 15. garaż | 32.1 m2 | |
| Razem | 130.87 m2 | 168.92 m2 |
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 206.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 206.9 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 33 m² |
| KUBATURA | 1060.7 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.92 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 300 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 15.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówka |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | gazowy VIESSMANN |
| POMPA CIEPŁA | VIESSMANN |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM GAZOWYM | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Heatpex Aria |
| BRAMA GARAŻOWA | Hörmann LPU 42 z przetłoczeniami M |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann Thermo65 wzór 010 z naświetlem bocznym |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| OKNA | FAKRO INNOVIEW |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | FAKRO WLI |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Heatpex Aria |
| KONSTRUKCJA STROPU | dolny pas wiązarów MITEK |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Adela Nano
109.5 m2
4
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
strona-glowna
Projekt domu Adela
120.6 m2
4
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
strona-glowna
Projekt domu Adela Prima
121.5 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
Podobne projekty
Projekt domu Karol Polo
132.7 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
132.7 m2
5
2
2
Projekt domu Hermina
128.1 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
128.1 m2
5
2
2
Projekt domu Berenika
135.3 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.3 m2
5
3
2
Projekt domu Kordian
133.3 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
133.3 m2
5
2
2
Projekt domu Artemida Rex
128.6 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.6 m2
5
2
2
Projekt domu Tymoteusz Rex
128.2 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
128.2 m2
5
2
2
Projekt domu Martyna
135.4 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.4 m2
5
2
2
Projekt domu Kamieniec
130.3 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.3 m2
5
2
2
Projekt domu Berenika OZE
135.4 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.4 m2
5
3
2
Projekt domu Ariadna Rex
130 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 912 zł
130 m2
5
3
2






