PROMOCJA -350 zł
NOWOŚĆ
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 96.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 100.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.1 m x 17.8 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. wiatrołap | 2.9 m2 | 2.9 m2 |
| 2. hol | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| 3. garderoba | 1.0 m2 | 1.0 m2 |
| 4. łazienka | 2.9 m2 | 2.9 m2 |
| 5. pokój dzienny | 24.7 m2 | 24.7 m2 |
| 6. kuchnia | 8.0 m2 | 8.0 m2 |
| 7. spiżarnia | 2.3 m2 | 2.3 m2 |
| 8. sypialnia | 11.3 m2 | 11.3 m2 |
| 9. pokój | 10.7 m2 | 10.7 m2 |
| 10. pokój | 9.6 m2 | 9.6 m2 |
| 11. gabinet | 8.1 m2 | 8.1 m2 |
| 12. przedpokój | 7.3 m2 | 7.3 m2 |
| 13. łazienka | 5.0 m2 | 5.0 m2 |
| 14. kotłownia | 4.6 m2 | |
| Razem | 96.19 m2 | 100.74 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 129.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 129.6 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 40 m² |
| KUBATURA | 675.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.79 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 194 m² |
| EP | 67.97 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1400 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1200 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | gazowy Viessmann |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Heatpex Aria |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hormann - drzwi wewnetrzne seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hormann - drzwi zewnętrzne ThermoSafe z naświetlem bocznym, wzór 568 |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| OKNA | FAKRO INNOVIEW |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | FAKRO WLI |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Heatpex Aria |
| KONSTRUKCJA STROPU | dolny pas wiązarów MITEK |
96.2 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
106.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
99.3 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
99.3 m2
5
2
0
96.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
96.8 m2
5
2
0
99.2 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
99.2 m2
5
2
0
99.2 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
99.2 m2
5
2
0