PROMOCJA -350 zł
NOWOŚĆ
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 105.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 110.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.3 m x 17.8 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sień | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 2. hol | 5.0 m2 | 5.0 m2 |
| 3. przedpokój | 5.2 m2 | 5.2 m2 |
| 4. kuchnia | 11.6 m2 | 11.6 m2 |
| 5. spiżarnia | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 6. pokój dzienny | 27.1 m2 | 27.1 m2 |
| 7. wc | 2.1 m2 | 2.1 m2 |
| 8. łazienka | 6.9 m2 | 6.9 m2 |
| 9. pokój | 11.5 m2 | 11.5 m2 |
| 10. pokój | 11.5 m2 | 11.5 m2 |
| 11. pokój | 13.3 m2 | 13.3 m2 |
| 12. pralnia | 4.1 m2 | 4.1 m2 |
| 13. kotłownia | 5.7 m2 | |
| Razem | 105.08 m2 | 110.79 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 139.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 139.9 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 25 m² |
| KUBATURA | 677 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.64 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 195 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na paliwo stałe |
| KOCIOŁ | gazowy Viessmann |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z FOTOWOLTAIKĄ | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termo Organika TERMONIUM FASADA |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy Solbet One |
| WENTYLACJA | mechaniczna Heatpex Aria |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hormann - drzwi wewnetrzne seria ProLine |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hormann - drzwi zewnętrzne ThermoSafe z naświetlem bocznym, wzór 560 |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga |
| OKNA | FAKRO INNOVIEW |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | FAKRO WLI |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Heatpex Aria |
| KONSTRUKCJA STROPU | dolny pas wiązarów MITEK |
89.7 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
105.1 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
103.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.2 m2
4
2
0
109.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
109.6 m2
4
2
0
102.8 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
102.8 m2
4
2
0
103.4 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.4 m2
4
2
0
103.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.3 m2
4
2
0
108.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
108.6 m2
4
2
0