outlet
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 23.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 23.1 m² |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 590 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 28.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 28.1 m² |
| KUBATURA | 100 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 2.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 46 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 6.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 4.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | brak danych |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
19.5 m2
1
19.5 m2
0
1
19.5 m2
1
19.5 m2
0
1
20.3 m2
1
20.3 m2
0
1