account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Garaż 07 (211)
| Powierzchnia użytkowa: | 21.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 21.4 m² |
| Kąt nachylenia dachu: | 21.0° |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 590 zł
590 zł
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Garaż jednostanowiskowy.
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 27.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 27.1 m² |
| KUBATURA | 90.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 4.37 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 34 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 6.8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana pulpitowa |
| POKRYCIE DACHOWE | blachodachówka |
| STROP | drewniany, polecamy rozwiązanie z belek stropowych STEICO Joist |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | brak danych |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 36 cm beton komórkowy (oraz 24 cm) |
| OKNA | firmy OKNOPLAST |
Podobne projekty
Projekt domu Garaż 09
Garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym.
19.5 m2
1
590 zł z VAT
19.5 m2
0
1
Projekt domu Garaż 10
Garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym.
19.5 m2
1
590 zł z VAT
19.5 m2
0
1
Projekt domu Garaż 22
Garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym, strychem i wiatą.
17.5 m2
1
590 zł z VAT
17.5 m2
0
1
Projekt domu Garaż M1
Budynek parterowy z garażem jednostanowiskowym i częścią gospodarczą.
18 m2
1
1
990 zł z VAT
18 m2
1
0
1
Projekt domu Garaż 33
Budynek garażowo-gospodarczy zaprojektowano jako parterowy z nieużytkowym poddaszem przeznaczony do parkowania 1 samochodu.
20.3 m2
1
590 zł z VAT
20.3 m2
0
1






