outlet
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 19.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 25 m² |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 590 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 30.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 30.9 m² |
| KUBATURA | 88 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 3.87 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 47 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 3.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówki bitumiczne firmy IKO |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | brak danych |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| BRAMA GARAŻOWA | segmentowa UniPro firmy WIŚNIOWSKI |
| IZOLACJA PRZECIWWILGOCIOWA ŚCIANY FUNDAMENTOWEJ - PIONOWA | preparat PENETRON |
| OKNA | firmy OKNOPLAST |
| OTOCZENIE | zagospodarowanie otoczenia z wykorzystaniem kostki brukowej LIBET |
| SYSTEMY RYNNOWE | firmy GAMRAT |
19.5 m2
1
19.5 m2
0
1
19.5 m2
1
19.5 m2
0
1
17.5 m2
1
17.5 m2
0
1
18 m2
1
1
18 m2
1
0
1
20.3 m2
1
20.3 m2
0
1