account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Garaż M6 (247)
| Powierzchnia użytkowa: | 32.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 86 m² |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 1 |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 990 zł
990 zł
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Garaż dwustanowiskowy z częścią gospodarczą. PARTER: łazienka, sień, schody na poddasze. PODDASZE: aneks kuchenny, pokój.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 113 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 56.5 m² |
| KUBATURA | 274.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 5.48 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 95 m² |
| EP | 63.33 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 6.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| POKRYCIE DACHOWE | blachodachówka |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | drewniane |
| TYP OGRZEWANIA | brak danych |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 39 cm beton komórkowy |
| OKNA | firmy OKNOPLAST |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki gazobetonowe TERMOREX odmiany 500 gr. 24 cm |






