Projekt domu Calineczka
90.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.6 m2
4
2
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 94.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 178.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 14.8 m x 18 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
353 725 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 265.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 77.5 m² |
| KUBATURA | 668.9 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.5 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 150 m² |
| EP | 56.27 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termoorganika |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termoorganika |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 353 725 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 86 359 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 241 856 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 432 339 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 595 581 zł |
90.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.6 m2
4
2
0
97 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97 m2
4
2
0
96.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
96.3 m2
4
2
0
98.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
98.5 m2
4
2
0
90.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
99.2 m2
4
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
99.2 m2
4
3
0
90.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
92.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
92.3 m2
4
2
0
92.4 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
92.4 m2
4
2
0
93.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.2 m2
4
2
0
99.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.1 m2
4
2
0
89.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
89.5 m2
4
2
0
89.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
89.6 m2
4
2
0