account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Kalina (wer.tech.2) (328)
| Powierzchnia użytkowa: | 120.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 124.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.6 m x 24.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 35.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
322 515 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 590 zł
3 590 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Inwestor, którego interesuje dom parterowy z nieużytkowym poddaszem, o powierzchni ok.120m2, bez garażu, znajdzie w naszej ofercie, różnorodne propozycje (np. Aleksandria, Mela). Jeśli warunki zabudowy zalecają przy tym rozwiązanie z dachem czterospadowym lub wielospadowym, to idealny będzie projekt domu Kalina. Przeznaczony dla 4 osób, na planie w kształcie litery T zamyka w jednym skrzydle część dzienną, a w drugim strefę prywatną z trzema pokojami i z dwoma łazienkami. Układ ten buduje podcienia: wejściowy i ogrodowy nad atrialnym tarasem. Pokój dzienny z kominkiem to aż 35m2 i jasna przestrzeń zwrócona dużymi przeszkleniami na ogród. Połączona z nim otwarta kuchnia tworzy ze spiżarnią i kotłownią gospodarczy zespół przy wejściu. Sypialnie są przestronne, zwłaszcza główna - z własną łazienką i z garderobą. Projekt domu Kalina wyróżnia stosunkowo stromy dach (umożliwia to adaptację do celów użytkowych). W elewacjach zaproponowano duże okna bez podziałów, w salonie i w kuchni szczególnie efektowne – narożne. Tę nowoczesną stylizację uzupełnia innowacyjne połączenie klasycznego boniowania i płaszczyzn z okładziny kamiennej.
Rzuty
Rzut: parter
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 35.3 m2 | 35.3 m2 |
| 2. kuchnia | 8.7 m2 | 8.7 m2 |
| 3. hol | 6.6 m2 | 6.6 m2 |
| 4. spiżarka | 1.8 m2 | 1.8 m2 |
| 5. wiatrołap | 3.3 m2 | 3.3 m2 |
| 6. przedpokój | 5.8 m2 | 5.8 m2 |
| 7. łazienka | 4.5 m2 | 4.5 m2 |
| 8. pokój | 13.4 m2 | 13.4 m2 |
| 9. pokój | 13.4 m2 | 13.4 m2 |
| 10. łazienka | 5.5 m2 | 5.5 m2 |
| 11. sypialnia | 21.9 m2 | 21.9 m2 |
| Razem | 120.2 m2 | 120.2 m2 |
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 150.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 150.9 m² |
| KUBATURA | 710.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.73 m |
| EP | 54.96 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 13.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| STROP | drewniany belkowy |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM GAZOWYM | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Austrotherm |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 19 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 19 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Austrotherm |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 322 515 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 73 870 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 186 932 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 361 540 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 509 447 zł |
Podobne projekty
Projekt domu Allegro
Projekt domu parterowego, z dachem czterospadowym, bez garażu.
118.5 m2
4
2
0
3 590 zł z VAT
118.5 m2
4
2
0
Projekt domu Mela
Projekt średniego domu parterowego, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
120.3 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
120.3 m2
4
2
0
Projekt domu Regina Ultra
Projekt średniego domu parterowego, z piwnicą bez garażu.
122.7 m2
4
2
0
5 090 zł z VAT
122.7 m2
4
2
0
Projekt domu Regina Rex
Projekt średniego domu parterowego, bez garażu.
123.5 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
123.5 m2
4
2
0
Projekt domu Zyta
Projekt średniego domu parterowego, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
116.3 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
116.3 m2
4
2
0
Projekt domu Kalina
Projekt średniego domu parterowego, bez garażu.
120.3 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
120.3 m2
4
2
0
Projekt domu Mela OZE
Projekt średniego domu parterowego, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
120.9 m2
4
2
0
4 390 zł z VAT
120.9 m2
4
2
0







