Projekt domu Malutek
97 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97 m2
4
2
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 101.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 120.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.9 m x 17.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
239 582 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 182 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 78.8 m² |
| KUBATURA | 547.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 159 m² |
| EP | 99.25 kWh/(m² rok) |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 136 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 35 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 57 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cementowo-wapienny, cegła klinkierowa |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 239 582 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 58 492 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 163 812 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 292 828 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 403 393 zł |
97 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97 m2
4
2
0
102.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
102.2 m2
4
2
0
96.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
96.3 m2
4
2
0
98.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
98.5 m2
4
2
0
99.2 m2
4
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
99.2 m2
4
3
0
103.8 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
103.8 m2
4
2
0
99.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.1 m2
4
2
0
102.4 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
102.4 m2
4
2
0
106.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
106.1 m2
4
2
0
106 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
106 m2
4
2
0