account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Lobelia (wer.tech.2) (423)
| Powierzchnia użytkowa: | 114.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 161 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 16.3 m x 20.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 43.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
319 046 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 690 zł
4 690 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Skontaktuj się z BOK
Masz pytania?
Zadzwoń
Dom ma prostą funkcję. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka oraz garaż. Na poddaszu są 4 sypialnie, garderoba i łazienka. Projekt domu Lobelia dedykowano ekonomicznej realizacji niewielkiego domu z użytkowym poddaszem i z wbudowanym garażem na wąskiej działce. Jest to jedna z niewielu takich koncepcji z przedziału wielkości 100-120m2 p.u., w których budynek skierowany został szczytem dachu ku wjazdowi na działkę. Oprócz garażu połączonego przez sień z holem mieszkania, na parterze przewidziano dużą łazienkę z kotłem gazowym oraz, na wprost wejścia, otwarty pokój dzienny połączony z kuchnią. Salon z jadalnią są wyjątkowo dobrze oświetlone oknami z trzech stron świata. Miejsce pod dwuspadowym dachem pomieści cztery sypialnie, w tym główną - z garderobą, i kolejną łazienkę rozjaśnioną i powiększoną przez małą lukarnę. Poza nią, prostą, energooszczędną bryłę zaproponowaną w projekcie domu Lobelia urozmaicają płytkie podcienie tarasów: frontowego i ogrodowego. Ich wnęki wsparte zostały masywnymi słupami i osłonięte dodatkowo przed słońcem i opadami przez długie balkony otwierane z sypialni.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 255.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 97 m² |
| KUBATURA | 656 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 196 m² |
| EP | 62.25 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 140 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 26 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 98 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana płatwiowa |
| STROP | gęstożebrowy TERIVA |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 18 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 18 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | system dociepleń OPTIROC WM |
| PODMURÓWKA | cegła klinkierowa |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki silikatowe o grubosci 18 cm |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 319 046 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 77 893 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 218 145 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 389 953 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 537 191 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Lobelia...
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.1 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Lobelia Prima
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
116.2 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Krab-2
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.5 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
112.5 m2
5
2
1
Projekt domu Maja
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
117.5 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
117.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
116.8 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
116.8 m2
5
2
1
Projekt domu Pod Lipą
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
117 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
117 m2
5
2
1
Projekt domu Stojan
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
112.7 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber-2
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
111.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
111.3 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Duo
Projekt domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
117.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Staś Lux
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.7 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Grota
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
116.3 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
116.3 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Polo Mini
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.7 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona Rex
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
112.7 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber Rex
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
117.3 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Polo
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
117.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
117.6 m2
5
2
1
Projekt domu Pod Lipą Mak
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
110.9 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
110.9 m2
5
2
1
Projekt domu Tośka Mobil
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
118.3 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
114.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Solo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.2 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Polo
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.8 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
115.8 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta Mini
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
114.1 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
114.1 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Alfa
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
116.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
116.7 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
118.3 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Mini
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
117.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik As
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Lobelia
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
112.9 m2
5
2
1
Projekt domu Malina
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.2 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Luna
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
116.6 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
116.6 m2
5
2
1
Projekt domu Zojka Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
109.1 m2
5
3
1
4 490 zł z VAT
109.1 m2
5
3
1
Projekt domu Mirona
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.3 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
112.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
115.3 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Rex
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
111.2 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
111.2 m2
5
2
1
Projekt domu Malina Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
111 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
111 m2
5
2
1
Projekt domu Zefir
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
110.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
110.7 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek As
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.1 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
115.1 m2
5
2
1
Projekt domu Olaf
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
115.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mango Duo
Projekt domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
117.7 m2
5
2
1
4 090 zł z VAT
117.7 m2
5
2
1
Projekt domu Enzo Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
112 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
112 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem, z piwnicą .
110.2 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
110.2 m2
5
2
1
Projekt domu Biedronka
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
110.2 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
110.2 m2
5
2
1
Projekt domu Mirona Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.2 m2
5
2
1
3 890 zł z VAT
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Lobelia Prima
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
116.2 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
116.2 m2
5
2
1
Projekt domu Zofia Bobo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
110.2 m2
5
3
1
4 490 zł z VAT
110.2 m2
5
3
1
Projekt domu Koliba
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.2 m2
5
2
1
3 890 zł z VAT
114.2 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek As OZE
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.9 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
115.9 m2
5
2
1
Projekt domu Jagoda Prima
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
114.9 m2
5
2
1







