PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 136.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 178.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.8 m x 18.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
354 201 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 267.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 104.4 m² |
| KUBATURA | 696.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 172 m² |
| EP | 63.44 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2300 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 158 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 44 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 99 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 354 201 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 86 475 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 242 181 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 432 920 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 596 382 zł |
138.4 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
138.4 m2
6
3
0
138.2 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
138.2 m2
6
3
0
139.6 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
139.6 m2
6
2
0
140.6 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
140.6 m2
6
3
0
139.4 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
139.4 m2
6
3
0