PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 80 m² |
| Powierzchnia netto: | 80 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 16.9 m x 22.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 25.0° |
| Ilość pokoi: | 3 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
207 739 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 123.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 100.6 m² |
| KUBATURA | 487.9 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 5.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 157 m² |
| EP | 69.13 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1900 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 80 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 18 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 57 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| STROP | lekki drewniany, podwieszany do więźby |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk mineralny cienkowarstwowy, okładzina cokołu - płytki klinkierowe |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 207 739 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 47 581 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 120 407 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 232 876 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 328 146 zł |
76 m2
3
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
76 m2
3
1
0
79.5 m2
3
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
79.5 m2
3
1
0