PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 138.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 212.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.1 m x 19.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
420 705 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 318.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 115.5 m² |
| KUBATURA | 881 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 201 m² |
| EP | 65.82 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 159 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 57 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 142 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 420 705 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 102 712 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 287 653 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 514 205 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 708 358 zł |
136.9 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
136.9 m2
6
2
0
138.2 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
138.2 m2
6
3
0
139.6 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
139.6 m2
6
2
0
140.6 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
140.6 m2
6
3
0
139.4 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
139.4 m2
6
3
0