Brak produktów
Projekt domu Staś (wer.tech.2) (637)
| Powierzchnia użytkowa: | 101.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 130.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.1 m x 19.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
259 002 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 181.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 87.6 m² |
| KUBATURA | 545 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 143 m² |
| EP | 118.49 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2900 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 131 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 33 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 40 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na paliwo stałe |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM GAZOWYM | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 18 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 18 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy, klinkier |
| PODMURÓWKA | cegła klinkierowa |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki silikatowe o grubosci 18 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 259 002 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 63 233 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 177 090 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 316 564 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 436 092 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Staś (wer.tech.2)
101.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
strona-glowna
Projekt domu Staś Alter
103.8 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
strona-glowna
Projekt domu Staś Retro
109.9 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
strona-glowna
Projekt domu Staś Lux
114.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Podobne projekty
Projekt domu Kos
101.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
101.2 m2
4
2
0
Projekt domu Malutek
97 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97 m2
4
2
0
Projekt domu Prymulka
102.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
102.2 m2
4
2
0
Projekt domu Drobina-2
96.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
96.3 m2
4
2
0
Projekt domu Kropka
98.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
98.5 m2
4
2
0
Projekt domu Calineczka Rex
99.2 m2
4
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
99.2 m2
4
3
0
Projekt domu Staś Alter
103.8 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
103.8 m2
4
2
0
Projekt domu Staś
99.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.1 m2
4
2
0
Projekt domu Grześ
102.4 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
102.4 m2
4
2
0
Projekt domu Beza Bo Duo
106.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
106.1 m2
4
2
0
Projekt domu Ara 123
106 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
106 m2
4
2
0







