PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 129.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 188.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.6 m x 18.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 38.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
367 795 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 25.3 m2 | 25.3 m2 |
| 2. kuchnia + jadalnia | 19.0 m2 | 19.0 m2 |
| 3. pokój | 12.6 m2 | 12.6 m2 |
| 4. hol | 10.7 m2 | 10.7 m2 |
| 5. kotłownia | 6.7 m2 | 6.7 m2 |
| 6. sień | 5.8 m2 | 5.8 m2 |
| 7. łazienka | 4.7 m2 | 4.7 m2 |
| 8. korytarz | 5.0 m2 | 5.0 m2 |
| 9. klatka schodowa | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 10. wc | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| Razem | 95.3 m2 | 95.3 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 262.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 117.5 m² |
| KUBATURA | 674.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 204 m² |
| EP | 68.13 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1300 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1200 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 130 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 46 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 87 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| STROP | gęstożebrowy TERIVA |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm keramzyt gr. 24 cm na + ocieplenie gr. 20 cm |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm keramzyt |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm keramzyt |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk mineralno - polimerowy |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | pustaki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 367 795 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 89 794 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 251 476 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 449 535 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 619 271 zł |
126.4 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
126.4 m2
6
3
0
126 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
126 m2
6
2
0
126 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
126 m2
6
2
0