Projekt domu Macierzanka
109 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
109 m2
5
2
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 104 m² |
| Powierzchnia netto: | 132.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.3 m x 19.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
262 767 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 188.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 86.6 m² |
| KUBATURA | 619 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 152 m² |
| EP | 68 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2900 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2200 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 134 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 30 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 78 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | gęstożebrowy TERIVA |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy mineralny |
| PODMURÓWKA | tynk akrylowy lub płytki klinkierowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET profilowane na pióro i wpust z uchwytem montażowym gr.24 cm odmiana 400 |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 262 767 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 64 153 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 179 664 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 321 166 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 442 432 zł |
109 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
109 m2
5
2
0
103.3 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.3 m2
5
2
0
108.6 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
108.6 m2
5
2
0
107 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
107 m2
5
2
0
101.1 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.1 m2
5
2
0
105.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 240 zł
105.5 m2
5
2
0
103.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
103.4 m2
5
2
0
99.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
99.8 m2
5
2
0
108.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
108.5 m2
5
2
0
107.7 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
107.7 m2
5
2
0
100.7 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
100.7 m2
5
2
0
105 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
105 m2
5
2
0
106.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
106.8 m2
5
2
0
106.2 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
106.2 m2
5
2
0
107.3 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
107.3 m2
5
2
0
101.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.4 m2
5
2
0
101.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.4 m2
5
2
0
99.9 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.9 m2
5
2
0
103.7 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 512 zł
103.7 m2
5
2
0
103.7 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 512 zł
103.7 m2
5
2
0