strona-glowna
Projekt domu Wiślan...
97.8 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 97.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 170.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.2 m x 19.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
337 079 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny + jadalnia | 31.2 m2 | 31.2 m2 |
| 2. garaż | 21.9 m2 | 21.9 m2 |
| 3. kuchnia | 9.6 m2 | 9.6 m2 |
| 4. hol | 9.3 m2 | 9.3 m2 |
| 5. kotłownia + pralnia | 9.2 m2 | 9.2 m2 |
| 6. sień | 4.7 m2 | 4.7 m2 |
| 7. klatka schodowa | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 8. korytarz | 2.9 m2 | 2.9 m2 |
| 9. schowek | 2.1 m2 | 2.1 m2 |
| 10. wc | 2.1 m2 | 2.1 m2 |
| Razem | 96.5 m2 | 96.5 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 273.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 122.1 m² |
| KUBATURA | 670 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 199 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 77 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 26 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 129 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | drewniane na konstrukcji metalowej |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | cegła klinkierowa |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 337 079 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 82 295 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 230 474 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 411 993 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 567 554 zł |
97.8 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
100.9 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
100.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
100.9 m2
4
2
1
95.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.4 m2
4
2
1
96.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
96.3 m2
4
2
1
93.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
93.5 m2
4
2
1
97.2 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97.2 m2
4
2
1
99.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.5 m2
4
2
1
100.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
100.5 m2
4
2
1