outlet
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 20.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 20.3 m² |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 590 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 30.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 30.4 m² |
| KUBATURA | 114.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 4.39 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 56 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 4.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | brak danych |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 49 cm ceramika |
19.5 m2
1
19.5 m2
0
1
19.5 m2
1
19.5 m2
0
1
17.5 m2
1
17.5 m2
0
1
18 m2
1
1
18 m2
1
0
1