strona-glowna
Projekt domu Calineczka Mini
82.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 240 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 91.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 139 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.5 m x 17.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
275 450 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 242.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 107.9 m² |
| KUBATURA | 610.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 144 m² |
| EP | 68.9 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 101 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 76 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 60 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na paliwo stałe |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | cienkowarstwowy tynk mineralny |
| PODMURÓWKA | klinkierowe płytki elewacyjne TERCA |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | pustaki o grubości 25 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 275 450 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 67 249 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 188 336 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 336 667 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 463 786 zł |
82.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 240 zł
88.5 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
89 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.6 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
91.6 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
99.2 m2
4
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
88.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
88.5 m2
4
2
1
88.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
88.4 m2
4
2
1
89 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
89 m2
4
2
1
88.2 m2
4
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
88.2 m2
4
3
1
95.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.4 m2
4
2
1
92.1 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
92.1 m2
4
2
1
88.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
88.4 m2
4
2
1
96.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
96.3 m2
4
2
1
93.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
93.5 m2
4
2
1
90.3 m2
4
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
90.3 m2
4
3
1
92 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
92 m2
4
2
1