Brak produktów
Projekt domu Ewa (848)
| Powierzchnia użytkowa: | 119.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 170.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.2 m x 17.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
336 980 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 25.4 m2 | 25.4 m2 |
| 2. garaż | 23.1 m2 | 23.1 m2 |
| 3. pokój | 12.1 m2 | 12.1 m2 |
| 4. kuchnia | 10.9 m2 | 10.9 m2 |
| 5. przedpokój | 7.3 m2 | 7.3 m2 |
| 6. schowek | 3.9 m2 | 5.3 m2 |
| 7. wiatrołap | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 8. wc + natrysk | 3.0 m2 | 3.0 m2 |
| 9. kotłownia | 5.1 m2 | |
| 10. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| Razem | 88.8 m2 | 98.4 m2 |
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 245 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 123.7 m² |
| KUBATURA | 689.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 217 m² |
| EP | 59.09 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 144 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 56 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 67 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na paliwo stałe |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy |
| PODMURÓWKA | klinkierowe płytki elewacyjne TERCA |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | pustaki o grubości 25 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 336 980 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 82 271 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 230 407 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 411 872 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 567 387 zł |
Rodzina projektu
Podobne projekty
Projekt domu Maja
117.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz
116.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.8 m2
5
2
1
Projekt domu Pod Lipą
117 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
117 m2
5
2
1
Projekt domu Nowy Dworek
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Duo
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Drozd Eko
122.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
122.6 m2
5
2
1
Projekt domu Dymsza Rex
120.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
120.2 m2
5
2
1
Projekt domu Staś Lux
114.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Grota
116.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
116.3 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Polo Mini
114.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber Rex
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Polo
117.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.6 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona Stok
119.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.2 m2
5
2
1
Projekt domu Tośka Mobil
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Duo
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Polo
115.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.8 m2
5
2
1
Projekt domu Krab-3
121.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
121.8 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Alfa
116.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
116.7 m2
5
2
1
Projekt domu Nowina Rex
119.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
119.6 m2
5
2
1
Projekt domu Koliba Grota
123.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
123.6 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Mini
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta-2
122.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.3 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik As
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Kubik
120.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
120.3 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta 2.0
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1
Projekt domu Omega
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.6 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Luna
116.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
116.6 m2
5
2
1
Projekt domu Koliba Astro
123 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
123 m2
5
2
1
Projekt domu Omega Dron
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
120.6 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Rex
120.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.9 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia
115.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.3 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek As
115.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.1 m2
5
2
1
Projekt domu Świetlik
123.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
123.9 m2
5
2
1
Projekt domu Elf
122.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
122.8 m2
5
2
1
Projekt domu Olaf
115.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mango Duo
117.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
117.7 m2
5
2
1
Projekt domu Lobelia Prima
116.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.2 m2
5
2
1
Projekt domu Figa
121.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
121.7 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta
120.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
120.7 m2
5
2
1
Projekt domu Alicja Rex
119.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
3
1
Projekt domu Skarbek As OZE
115.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.9 m2
5
2
1
Projekt domu Jagoda Prima
114.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
114.9 m2
5
2
1






