outlet
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 18.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 78.4 m² |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 590 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 118.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 59.1 m² |
| KUBATURA | 250 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 2.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 101 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 6.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | brak danych |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
19.4 m2
1
1
2
19.4 m2
1
1
2
17.5 m2
1
2
17.5 m2
1
0
2