PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 97.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 154.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 16.4 m x 17 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2023 |
318 699 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 210.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 102.5 m² |
| KUBATURA | 540.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 165 m² |
| EP | 65.62 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2000 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 130 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 39 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 71 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 318 699 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 73 553 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 188 563 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 361 112 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 507 263 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
102.5 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
197 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
99.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
99.3 m2
5
2
1
95.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
95.1 m2
5
2
1
93.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
93.9 m2
5
2
1
99.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
99.6 m2
5
2
1