strona-glowna
Projekt domu Maja Polo Mini
114.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 131.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 195 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.1 m x 17.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
386 343 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 298.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 123.6 m² |
| KUBATURA | 715.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 209 m² |
| EP | 66.74 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1700 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 156 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 51 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 75 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 14.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana płatwiowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 18 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 386 343 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 94 323 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 264 158 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 472 206 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 650 501 zł |
114.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
116.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
136.6 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
141.9 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
142.6 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
143.4 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
144.3 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł